Serdecznie zapraszam na szkolenia otwarte w Szkole Komunikacji Waysofco. To szkolenia dla każdego, kto chce skutecznie porozumiewać się z innymi osobami w miejscu pracy, ale także w życiu codziennym. 

Feedback ma sens!

​Warsztaty interaktywne dedykowane przedstawicielom kadry kierowniczej średniego i wyższego szczebla oraz osobom aspirującym na stanowiska kierownicze.

Przekonaj się, że rozmowa oceniająca nie musi być złem koniecznym a udzielanie informacji zwrotnej to najlepsza droga do budowania zaangażowania Twoich pracowników.

Szkolenie dostępne także w formule dla firm.

Tak, słucham (uważnie).

Warsztaty interaktywne dedykowane wszystkim osobom, które pragną doskonalić swoje umiejętności społeczne w obszarze uważnego słuchania.

Słuchania można się nauczyć!

Każdy kto posiądzie tę zdolność w niedługim czasie przekona się o ile bardziej przyjemne i skuteczne stanie się zarządzanie firmą, kierowanie zespołem, utrzymywanie dobrych relacji z podopiecznymi, współpracownikami, kontrahentami. Zacznij czerpać satysfakcję z udanych inwestycji, profesjonalnie wykonanych zadań i dobrych relacji z otoczeniem. Zadbaj o  wizerunek godnego zaufania profesjonalisty.

listen-to-3014329_1920

"Dzień dobry, proszę, dziękuję." Trening asertywności dla każdego.

Warsztaty interaktywne dedykowane wszystkim osobom, które pragną doskonalić swoje umiejętności społeczne i trenować odważną postawę z poszanowaniem praw innych osób.

Jeśli tylko chcesz, asertywności możesz się nauczyć. 

Na początek uświadom sobie, że w relacji z drugą osobą nie ma przegranego i wygranego. Mogą różnić Was potrzeby, stoją za Wami różne historie. Oboje macie prawo wiedzieć, nie wiedzieć, pytać, prosić i odmawiać. Przy tym wszystkim nigdy nie zapominaj o szacunku i respektowaniu praw drugiej osoby, tak jak chcesz aby respektowano twoje prawa. Pamiętaj także, że wszystko w twoich rękach. 

board-939244_1920