Warsztaty interaktywne dedykowane właścicielom firm oraz przedstawicielom kadry kierowniczej średniego i wyższego szczebla.

Proponuję Państwu innowacyjny, autorski warsztat oparty o twórcze metody pracy. Uczestnicy na nowo odkryją komunikację w organizacji jako proces wytwarzania, zdobywania, przetwarzania informacji oraz znaczenie tego procesu dla każdego człowieka – jednostki społecznej oraz członka organizacji, na rzecz której powinien działać.

formuła dla firm

miejscewskazuje i organizuje podmiot zamawiający szkolenie
terminod września 2019 r.
optymalna liczebność grupy12 -14 osób
czas trwania3 x 45 min.

Dodatkowo każde szkolenie poprzedzone jest indywidualnymi konsultacjami z zamawiającym. Dzięki takim udogodnieniom zakres szkolenia, a przede wszystkim proponowane ćwiczenia są maksymalnie dopasowane do profilu zainteresowanej firmy lub instytucji oraz specyfiki pracy i oczekiwań uczestników szkolenia.

Na warsztatach Ty i Twoja kadra kierownicza dowiecie się i nauczycie między innymi:

  • czym jest komunikowanie się w organizacji;
  • czemu służy komunikacja w pracy;
  • jak delegować zadania, aby ich realizacja przynosiła pracownikom satysfakcję;
  • jak komunikować potrzeby;
  • jak rozbudzić kreatywność przy realizacji codziennych zadań;
  • jakie komunikaty motywują do działania;

Odkryjesz nowe funkcje komunikacji w pracy i zarządzaniu oraz przejdziesz trening twórczego myślenia, który pomoże spojrzeć z innej perspektywy na zarządzanie i kierowanie zespołem.